tvnpix tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Antiga znów ma pracować w Polsce. "O ile nie stanie się nic nieprzewidzianego"

Antiga znów ma pracować w Polsce. "O ile nie stanie się nic nieprzewidzianego"
Foto: Flickr (CC BY-SA 2.0) Stephane Antiga

Trener Stephane Antiga i Paweł Zagumny jako dyrektor sportowy porozumieli się z ONICO AZS Politechniką Warszawską, ale siatkarski klub nie potwierdza jeszcze ich zatrudnienia. - Zrobimy to, gdy podpiszą kontrakty - zaznaczył rzecznik prasowy Adrian Komorowski.

- Póki nie zostały podpisane umowy, niczego oficjalnie nie potwierdzimy. O ile jednak nie stanie się nic nieprzewidzianego w międzyczasie, to obaj panowie będę w naszym klubie w przyszłym sezonie - zaznaczył w rozmowie Komorowski.

Jak dodał, podpisy na kontraktach mają zostać złożone po ostatnim ligowym meczu w bieżących rozgrywkach. Nie chciał jednak zdradzić, czy umowy - zgodnie z medialnymi doniesieniami - w obu przypadkach mają obowiązywać dwa lata.

- Do czasu podpisania kontaktów nie będziemy zdradzać szczegółów - zastrzegł.

Podpisał kontrakt za niego?

Zagumny, który wciąż jest jeszcze rozgrywającym "Inżynierów", już nieraz wcześniej wspominał o tym, że prawdopodobnie po bieżących rozgrywkach zakończy karierę. Władze stołecznego klubu poinformowały w sobotę, że w dwumeczu o ostateczne miejsce w klasyfikacji sezonu 2016/17 stołeczni siatkarze spotkanie u siebie zagrają 8 kwietnia i zapowiedziały je jako ostatni występ 39-letniego zawodnika.

Doświadczony gracz w jednym z wywiadów zdradził zaś, że w przyszłym sezonie będzie w Politechnice pełnił rolę dyrektora sportowego. Potwierdził w nim też medialne doniesienia, że trenerem będzie wówczas Antiga, choć Francuz po sobotnim meczu AZS wymigiwał się od potwierdzenia, że wkrótce zastąpi na stanowisku Jakuba Bednaruka.

- Nic nie mogę na razie powiedzieć. Paweł już potwierdził, że będę trenerem Politechniki? To może on za mnie podpisał kontrakt - powiedział wówczas z uśmiechem.

Francuz, który w 2014 roku z reprezentacją Polski zdobył mistrzostwo świata, latem zadebiutuje jako szkoleniowiec drużyny narodowej Kanady i funkcję tę ma łączyć z pracą z warszawską drużyną.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.