tvnpix tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Siedmiolatka oczarowała hymnem. Zlatan zachwycony

zobacz więcej wideo »
Siedmiolatka oczarowała hymnem. Zlatan zachwycony
  • Zlatan Ibrahimović dotarł do Los AngelesZlatan Ibrahimović dotarł do Los Angeles
  • Ibrahimović znany jest z wysokiej samooceny Ibrahimović znany jest z wysokiej samooceny
Foto: USA TODAY Sports/Forum/Twitter | Video: Reuters Zlatan wciąż zachwyca

Stanąć na boisku i zaśpiewać hymn Stanów Zjednoczonych w obecności ponad 25 tysięcy widzów? Z pewnością nie jest to łatwe zadanie. Chyba że ma się siedem lat i niesamowity talent. Pochwalił nawet sam Zlatan Ibrahimović.

To już tradycja, że meczom ligowym w Stanach Zjednoczonych towarzyszy uroczyste odśpiewanie hymnu USA "Star-Spangled Banner". Przed spotkaniem 30. kolejki piłkarskich rozgrywek w tym kraju MLS Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders postanowiono dać szansę młodej, ale jakże utalentowanej już piosenkarce.

"Legenda i MVP"

Malea Emma Tjandrawidjaja jest Amerykanką z indonezyjskimi korzeniami, mieszka w Los Angeles z rodzicami i starszym bratem. Według strony internetowej MLS została wyłoniona w konkursie organizowanym przez klub z Kalifornii.

Gdy piłkarze obu drużyn stali już na płycie boiska, ona weszła na murawę i dała próbkę swoich możliwości. Zrobiła to, jakby była to najłatwiejsza rzecz na świecie.

Spektakl był niezwykły. Klub z Los Angeles napisał o występie: "jeden z najlepszych występów w historii StubHub Center", a o niej: "klubowa legenda". Dziewczynka zachwyciła nawet samego Zlatana Ibrahimovicia. Napastnik Galaxy przyznał jej na Twitterze tytuł "MVP meczu", jaki zarezerwowany jest dla najbardziej wartościowego gracza.Doszło też do wspólnego spotkania ze szwedzkim snajperem. Występ dziewczynki musiał go natchnąć, bo ten już w 9. minucie strzelił pierwszego gola. Jego Galaxy wygrało 3:0.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka