Złamany nos kapitana Realu. "Dla tej koszulki mogę krwawić tysiące razy"

W 36. minucie derbowego meczu Atletico z Realem Sergio Ramos próbował zdobyć bramkę główką, a Lucas Hernandez robił wszystko, by mu w tym przeszkodzić. Skończyło się potężnym kopnięciem w twarz, po którym kapitan Królewskich padł na murawę zalany krwią. Po badaniach okazało się, że nos jest złamany.

Hiszpańskie media spotkanie na Wanda Metropolitano określiły wojną. Wojną, którą wygrała Barcelona. Padł remis 0:0, co oznacza, że Katalończycy uciekli klubom z Madrytu na 10 punktów.

"Wrócę błyskawicznie"

Po interwencji lekarzy Ramos dokończył pierwszą połowę, ale na drugą już nie wybiegł.

- Nie mógł kontynuować gry, zobaczymy, jak długo potrwa ta przerwa - wyjaśniał po ostatnim gwizdku trener Królewskich Zinedine Zidane.

Po badaniach ogłoszono, że nos został złamany. Kapitan Realu nie robi z tego problemu. - Dla tej koszulki mogę krwawić tysiące razy. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wrócę błyskawicznie - oświadczył Ramos.

Już we wtorek w Lidze Mistrzów hiszpański zespół zmierzy się na wyjeździe z APOEL-em Nikozja, a w sobotę - w rozgrywkach krajowych - podejmie gości z Malagi.