Ronaldo zalany krwią. Real bez litości

Zaczęło się od straty bramki, zakończyło kanonadą. Real Madryt pokonał na własnym terenie Deportivo La Coruna 7:1. Do siatki dwukrotnie trafił Cristiano Ronaldo, który - zalany krwią - musiał opuścić boisko.

Na 1:0 dla gości strzelił Adrian Lopez. W szeregach zawodzących raz za razem Królewskich zrobiło się nerwowo.

Jeszcze przed przerwą wyszli jednak na prowadzenie, po golach Nacho Fernandeza i Garetha Bale’a.

Nie wrócił na boisko

W drugiej połowie żartów już nie było. Bramkę dołożył Bale, a Rubena Martineza pokonali jeszcze Luka Modrić, dwa razy CR7 i znowu Nacho.

Po tym drugim trafieniu Ronaldo został przypadkowo kopnięty w głowę przez obrońcę Deportivo Fabiana Schara. Długo był opatrywany. Kiedy już się podniósł, przejrzał się w telefonie komórkowym, jak groźne są obrażenia.

Na murawę już nie wrócił. Real dokonał wcześniej trzech zmian, więc przez ostatnie minuty grał w osłabieniu. To wtedy na 7:1 podwyższył jeszcze Nacho.