tvnpix tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

"Odchodzę, nie ma odwrotu". Hiszpanie cytują Ronaldo

Coraz więcej wskazuje na to, że przygoda Cristiano Ronaldo z Realem wkrótce dobiegnie końca. Potwierdzają to najnowsze doniesienia "Marki". Zdaniem gazety, piłkarz powiedział już o tym kolegom z reprezentacji.

Portugalczycy przebywają w Rosji, gdzie za kilkadziesiąt godzin rozpoczną zmagania w Pucharze Konfederacji. To właśnie na zgrupowaniu Ronaldo poinformował pozostałych członków drużyny o swoich planach.

"Odchodzę, to postanowione i nie ma już odwrotu” - takie słowa, cytowane w piątek wieczorem przez "Marcę", miał wypowiedzieć CR7. Są one potwierdzeniem wcześniejszych doniesień mediów w Portugalii, które swoje rewelacje także opierały na przeciekach z kadry.

"Zły stan psychiczny"

Dziennikarze z obu krajów są zgodni - Ronaldo chce wynieść się z Madrytu z własnej woli, na co wpływ ma afera podatkowa z jego udziałem. 32-letni piłkarz jest oskarżony o oszukanie fiskusa na sumę 14,7 mln euro.

Według "Marki", największy gwiazdor madrytczyków jest w "złym stanie psychicznym" i dlatego decyduje się na tak radykalny krok. Ronaldo twierdzi, że został potraktowany w sposób niesprawiedliwy. Prezesa madrytczyków Florentino Pereza o swoich zamiarach poinformował już wcześniej.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka