tvnpix tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Angielskie media: Fabiański chce odejść ze Swansea

Angielskie media: Fabiański chce odejść ze Swansea
Foto: swanseacity.com | Video: Instagram/Łukasz Fabiański Fabiański był pewnym punktem Swansea

Po ostatnim meczu sezonu Premier League Łukasz Fabiański płakał, ponieważ jego zespół Swansea City spadł do Championship. Jak podaje brytyjski portal bbc.com, teraz bramkarz reprezentacji Polski poprosił władze "Łabędzi" o transfer.

W 2014 roku "Fabian" trafił do Swansea z Arsenalu. Od tego czasu stał się jednym z najważniejszych piłkarzy walijskiego klubu. W zeszłym sezonie został wybrany przez kibiców Swansea najlepszym graczem zespołu.

"Tylko najwyższy poziom"

Niestety, dobra postawa Polaka między słupkami nie uchroniła "Łabędzi" przed spadkiem do Championship. Według angielskich mediów reprezentant Polski nie chce grać na zapleczu Premier League.

"Fabiański chce odejść ze Swansea" - głosi tytuł artykułu BBC. W tekście Anglicy dodają, że "interesuje go tylko najwyższy poziom".

Potrzeba pięciu milionów

33-latek zdaje sobie sprawę, że dzięki swoim dobrym występom szybko znajdzie nowego pracodawcę. Dziennik "Guardian" na liście zainteresowanych usługami Polaka umieścił kluby Premier League: Watford, Newcastle, Crystal Palace i West Ham. "Fabian" ma jeszcze ważny roczny kontrakt, ale zdaniem Anglików mógłby odejść już za pięć milionów funtów.

Takie pieniądze mogłyby przekonać włodarzy Swansea. Dlatego nie powinni oni robić Polakowi problemów ze zmianą barw klubowych.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka