Krychowiak nie dał rady Manchesterowi

Sytuacja West Bromwich Albion staje się coraz bardziej nie do pozazdroszczenia. Zespół Grzegorza Krychowiaka przegrał z Manchesterem United i jest przedostatni. Na szarym końcu drugi klub z Polakiem w składzie.

To nie był dobry mecz Krychowiaka, który zagrał od pierwszej minuty. Był bezbarwny, irytował niecelnymi podaniami, a i przy drugim straconym golu mógł zachować się lepiej.

Juana Mata podał wtedy do niekrytego Jese Lingarda, Anglika mógł zatrzymać polski pomocnik, ale przysnął i było 2:0. Niezły prezent na 25. urodziny - Lingard obchodził je w piątek.

Na zegarze była 35. minuta. Parę chwile wcześniej prowadzenie gościom załatwił Romelu Lukaku.

Nie mogą wygrać

Kwadrans przed końcem kontaktowego gola strzelił Gareth Barry. Krychowiaka nie było już na boisku.

Dla United to trzecie zwycięstwo z rzędu na wyjeździe. West Brom nie może wygrać od 16 spotkań, jest przedostatnie, z dwoma punktami przewagi nad Swansea, ale zespół Łukasza Fabiańskiego gra w poniedziałek.