Zobacz wyjątkowe animacje goli z finału Ligi Mistrzów

zobacz więcej wideo »

W finale Ligi Mistrzów nie brakowało spektakularnych błędów i pięknych goli. Przeanalizowaliśmy wszystkie bramki z meczu Realu z Liverpoolem (3:1) za pomocą animacji 3D. Można się z nich dowiedzieć m.in. z jakiej odległości i z jaką siłą trafił z przewrotki Gareth Bale.

W 51. minucie wynik otworzył napastnik Realu Karim Benzema. Francuz wykorzystał fatalny kiks bramkarza Lorisa Kariusa.

Oglądaj
Gol na 1:0 Benzemy

Cztery minuty po trafieniu ekipy z Madrytu wyrównał Sadio Mane. Senegalczyk popisał się refleksem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Oglądaj
Gol na 1:1 Mane

Od 64. minuty Królewscy ponownie prowadzili, tym razem po niesamowitym uderzeniu z przewrotki Bale'a. To był wyjątkowy gol!

Oglądaj
Gol na 2:1 Bale'a

Walijczyk w 83. minucie przypieczętował zwycięstwo Realu. Przy jego uderzeniu ponownie nie popisał się Karius.