Rezerwowy Stępiński błysnął w debiucie. W doliczonym czasie

Mariusz Stępiński strzelił gola w debiucie w barwach Chievo Werona, a jego zespół pokonał na wyjeździe Cagliari 2:0 w niedzielnym meczu szóstej kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej.

22-letni polski napastnik jest wypożyczony z FC Nantes. Na boisku pojawił się w 83. minucie, zastępując Manuela Pucciarellego.

Kończyli w osłabieniu

10 minut później, już w doliczonym czasie, Stępiński zdobył bramkę dla Chievo - uderzył po ziemi zza lini pola karnego.

Pierwszego gola strzelił dla gości Roberto Inglese.

Cagliari spotkanie kończyło w dziesiątkę, po czerwonej kartce - dwóch żółtych - Fabio Pisacane z 83. minuty.

Piłkarzem Chievo jest również Paweł Jaroszyński. Niedzielny mecz spędził na ławce rezerwowych.