tvnpix tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Tiger Woods wraca. Dostał zgodę od lekarza

Tiger Woods wraca. Dostał zgodę od lekarza
Foto: Flickr CC BY-SA 2.0 | Video: Wikipedia Tiger Woods powoli zapomina o niedawnych problemach

Tiger Woods wychodzi na prostą. Wygląda na to, że jego ostatnie problemy - nie tylko zdrowotne - to już przeszłość. Właśnie otrzymał od swojego lekarza zielone światło na uderzanie piłeczki z pełną mocą.

Zwycięzca 106 zawodowych turniejów od dłuższego czasu zmaga się z kontuzjami pleców. W ciągu trzech lat przeszedł cztery operacje i właśnie dochodzi do siebie po ostatniej z nich. Ostatni raz na polu golfowym można było go oglądać w lutym w Dubaju.

Postępy

Woods opublikował w mediach społecznościowych nagranie, na którym widać, jak z pełną mocą uderza piłkę. "Są postępy" - napisał pod nim.

 

 
 

 

Długoletni agent golfisty Mark Steinberg jest przekonany, że może on już wykonywać pełen ruch potrzebny do wykonania golfowego uderzenia. - Może już robić wszystko, czego do tego potrzebuje - przyznał. To dla kibiców Woodsa doskonałe wieści, ponieważ po ostatniej operacji sam sportowiec twierdził, że może być mu trudno wrócić do gry.

- Otrzymał od lekarza pozwolenie na treningi. Będzie wracał bardzo, bardzo powoli, bo chce to zrobić w odpowiedni sposób - dodał Steinberg.

Problemy pozasportowe

Kontuzje pleców to nie jedyne problemy, z którymi musiał zmagać się Woods w ostatnim czasie. W maju Amerykanin został zatrzymany przez policję, kiedy spał za kierownicą swojego samochodu zaparkowanego na prawym pasie jednej z dróg na Florydzie. Podejrzewano, że znajdował się pod wpływem alkoholu.

Po badaniach toksykologicznych okazało się, że w jego organizmie nie znajdował się alkohol, a mieszanka silnych leków odurzających. Woods był od nich uzależniony i zgodził się poddać terapii.

Parę lat temu jego kariera załamała się, gdy światło dzienne ujrzały jego problemy osobiste, konkretnie liczne zdrady. Rozsypało się jego małżeństwo, rozwiódł się i wtedy po raz pierwszy trafił na terapię. Wówczas leczył się z uzależnienia od seksu.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.