tvnpix tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Mistrz zaprasza Kliczkę na rewanż. "Znów zagotuje się krew"

Mistrz zaprasza Kliczkę na rewanż. "Znów zagotuje się krew"
Foto: Flickr CC Search 2.0 Joshua i Kliczko. Jest szansa na rewanż

Dwa miesiące temu stoczyli jedną z najbardziej widowiskowych wojen w XXI wieku. Anthony Joshua pobił Władimira Kliczkę, ale szybko zaczęto starać się o rewanż. Do tego coraz bliżej, bo mistrz otwarcie przyznał, że nie ma nic przeciwko na powtórkę.

To było jedenaście pasjonujących rund, w której z deskami ringu na Wembley zapoznali się i jeden, i drugi. W końcu do akcji musiał wkroczyć sędzia. Od tego momentu profesjonalny licznik Joshuy wskazuje 19 zwycięstw i ani jednej porażki.

Kliczko od razu chciał rewanżu, Brytyjczyk się zastanawiał. Pewnie myślał o kolejnym wyzywaniu, skoro jednego z największych pięściarzy ostatniej dekady właśnie dodał do listy swoich "ofiar".

Piłka po jego stronie

Wydaje się, że decyzję już podjął. Jest gotowy na drugą odsłonę wojny Joshua - Kliczko. - Teraz piłka jest po stronie Kliczki. Wszystko zależy od niego, czy chce rewanżu, czy po prostu powie "wiesz, starczy tego" - oznajmił brytyjski gladiator.

Joshua jest przekonany, proponuje już nawet areną. Wcale nie chce ponownie walczyć u siebie. - Niech będzie Vegas. To Mekka boksu. Sądzę, że w Las Vegas znów zagotuje się krew - przyznał.

W razie gdyby Kliczko odmówił, obóz mistrza ma plan awaryjny. Ofertę walki otrzyma Bułgar Kubrat Pulew. - Z kim będę walczył, jest mi obojętne - zaznaczył pewny siebie.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.