tvnpix tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Skóra i kości, o dwie głowy wyższy od rywali

Skóra i kości, o dwie głowy wyższy od rywali
Foto: facebook.com/sebastian.fundora | Video: facebook.com/sebastian.fundora Sebastian Fundora góruje wzrostem nad rywalami

Od rywali wyższy jest mniej więcej o dwie głowy. Niektóre źródła podają, że mierzy nieco poniżej 2 m, inne, że troszkę powyżej. Walczy w kategorii junior średniej, co oznacza, że maksymalnie może ważyć 69,853 kg. Na scenę bokserską wkracza właśnie Sebastian Fundora.

Skoczkowie wzwyż w porównaniu z tym 20-latkiem obrastają w tłuszcz. Skóra i kości. 

Na zawodowym ringu zadebiutował we wrześniu roku 2016. Na razie stoczył osiem pojedynków. Wygrał wszystkie, połowę przed czasem.

Przegrał co najwyżej rundę

Chłopak urodził się w West Palm Beach na Florydzie, mieszka i trenuje w kalifornijskiej Coachelli. Trudno się przedrzeć przez jego długie ręce i prawy prosty, bo Sebastian jest mańkutem i walczy z odwrotnej pozycji, co dodatkowo komplikuje zadanie tym, którzy chcą go pokonać.

Właśnie podpisał kontrakt i z firmą promotorską Sampson Boxing, założoną i dowodzoną przez Sampsona Lewkowicza. Przed zaproponowaniem dryblasowi kontraktu Lewkowicz zastanawiał się, wątpił, analizował. - Myślałem, że będzie za wątły i zbyt cherlawy, by radzić sobie z coraz poważniejszymi wyzwaniami, a on w czterech ostatnich walkach przegrał co najwyżej jedna rundę. Już niedługo będzie znaczącą postaną w swojej dywizji. Jestem szczęśliwy, że do nas dołączył - ogłosił właściciel Sampson Boxing.

Szczęśliwy, a jakże, jest i Fundora. - Sampson Lewkowicz  to wielki promotor, przy jego pomocy dostanę szansę, by spełnić swoje marzenie i zostać mistrzem świata - zapowiedział pięściarz.

 

Źródło: facebook.com/sebastian.fundora Sebastian Fundora celuje w tytuł mistrza świata

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.