Kariery filmowej nie zrobi. To była beznadziejna symulacja

Siódma doliczona minuta meczu Kolonii z Hamburgiem. Gospodarze strzelili gola kontaktowego na 1:2 i wciąż mieli szansę na uratowanie remisu. By urwać trochę czasu na desperackie zachowanie zdecydował się Kyriakos Papadopoulos z HSV. Grek postanowił symulować i niedotknięty przez rywala padł na murawę niczym rażony piorunem. Trudno oprzeć się wrażeniu, że za tę grecka komedię należy się Złota Malina.

Wszystkie mecze ligi niemieckiej można oglądać w Player.pl na kanałach Eleven

Wyczyny Papadopoulosa wyglądały beznadziejne, a po analizie video sędzia wycenił je na żółtą kartkę, ale obrońca cel osiągnął. HSV nie dość, że gola nie straciło, to dorzuciło jeszcze trzeciego i wygrało 3:1. Mecz zakończył się po 103 minutach.