Juventus przegrywał 0:2. Ale ma Dybalę i wygrał

Ze sporych tarapatów wybrnęli piłkarze Juventusu. Na otwarcie drugiej kolejki Serie A pokonali na wyjedzie Genoę 4:2, choć przegrywali 0:2. Na szczęście mają u siebie Paulo Dybalę, który skończył z hat-trickiem.

Gospodarze dwukrotnie wstrząsnęli mistrzem Włoch w pierwsze osiem minut. Najpierw, gdy mecz ledwo się rozpoczął, pechowo piłkę do własnej bramki wbił Miralem Pjanić. Później sędzia dostrzegł faul w polu karnym na Andreju Galabinowie (ale nie widział, że Bułgar był na spalonym) i rzut karny na gola zamienił sam poszkodowany.

Dybala razy trzy

Juventus wziął się prędko do roboty, szalał Dybala. Najpierw wykorzystał podanie od rehabilitującego się Pjanicia, a na koniec pierwszej połowy wyrównał z karnego.

Po przerwie zrobił się mecz do jednej bramki. Prowadzenie Starej Damie dał Juan Cuadrado, a już w doliczonym czasie gry wynik ustalił Dybala.

Drugi mecz obrońców tytułu i drugie zwycięstwo. Genoa z punktem na koncie.

Źródło: PAP/EPA Geona - Dybala i Cuadrado 2:4