Podziw nawet za wielką wodą. Gratulacje dla Barcy od zwycięzców Super Bowl

Barcelona do odrobienia miała potężną stratę, bo w pierwszym meczu uległa rywalowi aż 0:4. W rewanżu pogoń rozpoczęła już w 3. minucie golem Luisa Suareza, a zakończyła w minucie 95. trafieniem Sergi Roberto. Wygrała z PSG 6:1 i awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, co wzbudziło podziw nawet za wielką wodą.

New England Patriots w Super Bowl, czyli wielkim finale NFL, mierzyli się 6 lutego z Atlanta Falcons.

Długo zanosiło się wtedy na jednostronne widowisko, Sokoły prowadziły już 28:3. Patrioci poddać się nie zamierzali i zaczęły się emocje. Do remisu doprowadzili na 57 sekund przed upływem podstawowego czasu. Po dogrywce triumfowali 34:28.

Inspirujący przyjaciele

W środowy wieczór na Camp Nou Barcelona zdobyła trzy bramki w siedmiu ostatnich minutach pojedynku, tę ostatnią dokładnie w minucie 94 i 40 sekundzie.

"Witamy w klubie tych, którzy potrafią wracać. Gratulacje za niewiarygodne zwycięstwo" - napisali przedstawiciele amerykańskiej drużyny w mediach społecznościowych.

"Dzięki! Wspaniale mieć tak inspirujących przyjaciół" - odpowiedziała Barcelona. Wcześniej, po Super Bowl, jej piłkarze gratulowali sukcesu futbolistom ze stanu Massachusetts.