Ronaldo się wściekł, poleciało przekleństwo. Bo musiał zejść

Żaden piłkarz nie lubi być zmienianym w trakcie meczu. Zwłaszcza jeśli nazywa się Messi albo Ronaldo. Portugalczyk nie mógł się pogodzić z decyzją trenera, była nerwowa reakcja, padło przekleństwo.

Mecze ligi hiszpańskiej można obejrzeć na player.pl na kanałach Eleven

Była 79. minuta spotkania. Real prowadził na gorącym terenie w Bilbao z Athletic 2:1. Ronaldo nie imponował formą, ale i tak asystował przy obu golach. Zinedine Zidane postanowił oszczędzić swojego asa i wprowadził w jego miejsce Isco.

Wszyscy przyglądali się, jak portugalski gwiazdor zareaguje, bo on nigdy nie lubi opuszczać przedwcześnie boiska. Kibice pamiętali, jak się zachował kilka miesięcy temu, gdy podczas meczu z Las Palmas trener Zinedine Zidane kazał mu udać się do szatni 20 minut przed końcem. Nikt nie chciał wtedy stanąć w pobliżu Ronaldo, bo ten aż kipiał ze złości.

W sobotę aż tak nerwowo nie było, choć Portugalczyk i tak miał problem z ugryzieniem się w język. Hiszpańscy dziennikarze przeanalizowali dokładnie to, co powiedział w chwili, gdy dowiedział się, że musi opuścić plac gry. "Dlaczego mnie? Pie..ol się" - miał syknąć.

Za chwilę, w towarzystwie potężnej porcji gwizdów, udał się na ławkę. Przybił piątkę z przełożonym, ale minę miał marsową.

Wynik już się nie zmienił, Real wygrał i umocnił się na prowadzeniu. Ma 65 punktów i o pięć wyprzedza Barcelonę, która w niedzielny wieczór zagra z Valencią.