Neymar już czaruje. Zatańczył z piłką, oszukał sześciu rywali

zobacz więcej wideo »
  • Neymar czarujeNeymar czaruje
  • PSG - Toulouse 6:2. Wszystkie golePSG - Toulouse 6:2. Wszystkie gole

Bohater rekordowego transferu szaleje. Neymar strzelił dwa gole w meczu z Toulouse, a jego PSG zagrało koncert w niedzielnym meczu trzeciej kolejki francuskiej ekstraklasy. Paryżanie wygrali aż 6:2, a na uwagę zasługuje kropka nad "i", jaką postawił Brazylijczyk. Magia.

Mecze ligi francuskiej w player.pl na kanałach Eleven

Niespodziewanie to jednak goście objęli prowadzenie, a strzelcem bramki był Max-Alain Gradel. Była 18. minuta spotkania. Jeszcze przed przerwą wszystko wróciło do normy. Faworyci odrobili straty i w końcu wyszli na prowadzenie. Wyrównał Neymar, a chwilę później gola na 2:1 zdobył Adrien Rabiot.

Źródło: PAP/EPA Neymar i wszystko jasne. Bramkarz zaczarowany

Cztery gole w 15 minut

Niby cień szansy dla piłkarzy z Tuluzy pojawił się 20 minut przed końcem meczu, bo po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce boisko opuścił Marco Verratti. Jednak paryżanie, choć w osłabieniu, dostali niesamowitego kopa i zaczęli niewiarygodne szaleństwo.

Rzut karny wykorzystał Edinson Cavani, a później trafiali Javier Pastore, Layvin Kurzawa i Neymar po niesamowitym tańcu z piłką i obrońcami (Brazylijczyk asystował również przy wyjątkowym golu Kurzawy). Wszystko w kwadrans.

Goście w drugiej połowie odpowiedzieli tylko raz - trafieniem Christophera Julliena.

Grzegorz Krychowiak nie znalazł się w kadrze meczowej Paris Saint-Germain.