Koszmar gonił koszmar. Zobacz "popisy" bramkarza PSG

Niemiecki golkiper Paris Saint-Germain Kevin Trapp długo nie zapomni meczu z Tottenhamem w Orlando. Błędy, jakie popełnił, były koszmarne i rzadko zdarzają się nawet na poziomie juniorskim.

Mecze towarzyskie czołowych drużyn europejskich można oglądać na kanale Eleven na player.pl.

W wakacje Trapp miał tylko dziesięć dni urlopu. Najwyraźniej nie zdążył się zregenerować. Na Camping World Stadium w Orlando był niesamowicie rozkojarzony i walnie przyczynił się do porażki swojej drużyny 2:4.

Bomba i kiks

Mecz zaczął się dobrze dla wicemistrzów Francji, którzy objęli prowadzenie po strzale niezawodnego Edisona Cavaniego. Odpowiedź drugiej drużyny poprzedniego sezonu Premier League była piorunująca. Christian Eriksen posłał bombę w kierunku bramki Trappa i piłka z wielką siłą wpadła do niej pod poprzeczką.

Niemiecki golkiper miał pecha, że duńskiemu pomocnikowi wyszedł taki strzał. Jego szanse na skuteczną interwencję były marne. Zło, które stało się później, całkowicie spada na barki Trappa.

W 18 minucie bramkarz paryżan popełnił kuriozalny błąd. W niegroźnej sytuacji chciał kopnąć piłkę daleko przed siebie, a trafił w nogę stojącego nieopodal Erica Diera. Futbolówka odbiła się prosto do siatki.

Straszne i śmieszne

Koledzy niefrasobliwego bramkarza zdołali jeszcze doprowadzić do remisu 2:2 (bardzo ładny gol Javiera Pastore), ale tuż po przerwie 27-latek załamał ich ponownie. Tym razem Trapp wybiegł przed swoje pole karne i nie wiedzieć czemu... zatrzymał piłkę ręką. Jego nieporadna interwencja była straszna i śmieszna zarazem. Sędzia słusznie pokazał mu za nią czerwoną kartkę. Koszmar! Grający w dziesiątkę wicemistrzowie Francji ostatecznie przegrali 2:4.