Grosicki trafił na zapleczu. Pewne zwycięstwo

Kamil Grosicki zdobył bramkę dla Hull City, a jego zespół pokonał u siebie Burton Albion 4:1 w drugiej kolejce Championship, zaplecza angielskiej ekstraklasy.

To pierwszy gol w tym sezonie piłkarza reprezentacji Polski.

Goście w osłabieniu

Grosicki trafił do siatki w 51. minucie przy stanie 1:1. Został zmieniony na nieco ponad kwadrans przed zakończeniem pojedynku.

Od minuty 38. goście grali w osłabieniu, bo drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Jackson Irvine - strzelec jedynego dla nich gola. Trzy trafienia dla miejscowych zanotował Abel Hernandez.

Po dwóch kolejkach Hull City ma cztery punkty.