Zobacz asystę Glika i piękne bramki Monaco

W swoim drugim meczu sezonu w Ligue 1 Kamil Glik zaliczył asystę. Jego Monaco bardzo pewnie wygrało na wyjeździe z Dijon 4:1.

Mecze ligi francuskiej można oglądać na kanale Eleven na player.pl.

Piłkarze z Księstwa objęli prowadzenie już w 3. minucie. Po rzucie rożnym Glik zgrał piłkę głową w kierunku Radamela Falcao, a Kolumbijczyk z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do bramki.

Falcao z hat-trickiem

Po szybko strzelonym golu mistrzowie Francji starali się podwyższyć wynik. W pełni dominowali na boisku, czego efektem były trafienia Jemersona i ponownie Falcao.

Nadzieję na lepszy wynik dał gospodarzom przed przerwą Wesley Said.

Po zmianie stron Monaco postanowiło szybko wybić z głów kibicom Dijon dobry wynik. W 52. minucie Falcao skompletował hat-tricka i było po sprawie.

To już drugie drugie zwycięstwo Monaco w sezonie. W pierwszym meczu zespół Glika pokonał u siebie Toulouse 3:2.