Braku Ronaldo nie zauważono. Real i tak był za mocny

Nadzwyczaj łatwo przyszło Realowi zwycięstwo w Kraju Basków z Eibarem. Wygrał 4:1, choć musiał radzić sobie bez Cristiano Ronaldo i Garetha Bale'a.

Wszystkie mecze ligi hiszpańskiej można oglądać w Player.pl na kanałach Eleven.

Ronaldo jest lekko kontuzjowany, Bale odpoczywał za kartki, ale ich absencji nie zauważano. Ciężar gry na swoje barki wziął Karim Benzema.

Dwa gole i asysta

Francuz strzelił dwa gole w 25 minut, kolejnego za chwilę dołożył James, asystował Benzema, i było po meczu. Po przerwie dorobek Królewskich poprawił Marco Asensio, a honorowego gola dla gospodarzy strzelił Ruben Jimenez Pena.

Real z dorobkiem 59 punktów objął prowadzenie w tabeli, ale wieczorem Barcelona (57) podejmie Celtę Vigo. Jednak madrytczycy mają do rozegrania jeden zaległy mecz, właśnie z Celtą.