tvnpix tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

"Fałszywi i niewdzięczni". Alves uderzył w Barcę

"Fałszywi i niewdzięczni". Alves uderzył w Barcę
Foto: football.ua / Wikipedia (CC BY SA 3.0) Alves spędził w Barcelonie osiem lat

- Barcelona przedłużyła ze mną kontrakt tylko dlatego, że nałożono na nią zakaz transferowy - żali się na łamach mediów Dani Alves. Brazylijczyk, dziś gracz Juventusu, odszedł z Blaugrany po ośmiu latach.

Barcelona ma swoje problemy. Ucieka jej mistrzostwo Hiszpanii, jedną nogą jest poza Ligą Mistrzów. Na dodatek dobrej reklamy nie robi jej Alves, który po kilku miesiącach od odejścia postanowił wylać swoje żale hiszpańskiej gazecie "ABC".

"Nikt ze mną nie rozmawiał"

Brazylijczyk uważa, że pod koniec swojego pobytu na Camp Nou nie był szanowany przez działaczy.- Ludzie rządzący Barceloną nie mają pojęcia o tym jak powinno traktować się zawodników - przyznał 33-latek.

Alvesowi chodzi mu o ostatnie lata spędzone w Barcelonie. - Przez trzy sezony słyszałem, że odchodzą, tyle że żaden z działaczy mi tego nie powiedział. Byli fałszywi i niewdzięczni. Na klub nałożono zakaz transferowy i tylko dlatego zdecydowano się przedłużyć ze mną umowę - atakuje zawodnik.

Podpisując ją zawodnika zagwarantował sobie, że po roku będzie mógł odejść za darmo. Tak zrobił. Wybrał Juventus, z którym może wywalczyć w tym sezonie potrójną koronę. Z Barceloną zdobył w sumie 23 trofea.

Oglądaj
Argentyński duet rządzi w Juventusie
Wideo: Eleven Sports Network Argentyński duet rządzi w Juventusie

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.