Barcelona sprowadzona na ziemię. Wpadka tuż po cudzie na Camp Nou

Sensacja w lidze hiszpańskiej. Deportivo La Coruna pokonało u siebie 2:1 Barcelonę. Mistrzowie Hiszpanii tą porażką mocno skomplikowali sobie walkę o obronę tytułu.

Wszystkie mecze ligi hiszpańskiej można oglądać w Player.pl na kanałach Eleven.

Blaugrana do Galicji przyjechała opromieniona genialnym występie w Lidze Mistrzów, gdzie odrobiła czterobramkową stratę w starciu z PSG i zameldowała się w ćwierćfinale rozgrywek.

Wydawało się 17. drużynę ligi rozniesie w pył, ale ambitnie grający piłkarze Deportivo postawiło jej trudne warunki i sensacyjnie wygrali.

Przerwali serię

Barcelonę pogrążyli Joselu i Alex Bergantinos, a gościom nie pomogła nawet piękna drużynowa akcja, po której strzelili jedynego - jak się okazało - gola. Piłkarze Dumy Katalonii wznowili grę po zmianie stron, wymieniali piłkę na połowie przeciwnika przez ponad minutę, a wszystko sfinalizował Luis Suarez.

Wynik spotkania jest tym bardziej zaskakujący, że Barcelona wyglądała ostatnio bardzo dobrze nie tylko w Lidze Mistrzów. W Primera Division wygrali sześć ostatnich meczów.

Barcelona jest pierwsza w tabeli, ma punkt przewagi nad Realem Madryt, ale Królewscy mają rozegrane dwa mecze mniej.

Deportivo - Barcelona 2:1
Bramki: Joselu (40), Bergantinos (74) - Suarez (46)