5:0. Barcelona na spacerku

Na efektowne zwycięstwo Realu Barcelona odpowiedziała jeszcze efektowniej. Celtę Vigo wręcz rozstrzelała.

Wszystkie mecze ligi hiszpańskiej można oglądać w Player.pl na kanałach Eleven.

To był mecz do jednej bramki. Strzelaninę na Camp Nou zaczął i zakończył Leo Messi. Od siebie dorzucili coś jeszcze Neymar (pięknym lobem), Ivan Rakitić i Samuel Umtiti, który strzelił swojego pierwszego gola dla Barcelony.

Piłkarze Celty mieli dość już po pierwszej połowie, ale w drugiej musieli przełknąć - i to trzykrotnie - gorzką pigułkę. Co więcej trzy gole stracili w sześć minut. Po czymś takim nie można było się podnieść.

Barcelona wygrała 5:0 i jest pierwsza w tabeli. Ma punkt przewagi nad Realem, ale madrytczycy jedno spotkanie zaległe.