tvnpix tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Złożył żonie życzenia. Został ukarany

Antoine Griezmann chciał być miły dla swojej żony i w niedawnym meczu z Valencią zaprezentował koszulkę z napisem: "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin". Teraz ma kłopoty.

W niedzielnym spotkaniu Griezmann mógł cieszyć się z pięknego gola już po dziesięciu minutach gry (jego zespół ostatecznie wygrał 3:0). Strzelił do siatki, po czym podciągnął koszulkę meczową i zaprezentował serdeczny napis.

Musiała być szczęśliwa

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin" - można było przeczytać na białym t-shircie.

Żona francuskiego piłkarza, Erika Choperena, na pewno była bardzo szczęśliwa, kiedy zobaczyła takie życzenia.

 

Trzy tysiące i kartka

Okazuje się, że znacznie mniej zadowolone z takiej celebracji gola są władze hiszpańskiej federacji piłkarskiej RFEF (Real Federacion Espanola de Futbol). Komisja dyscyplinarna przy związku nałożyła na piłkarza trzy tysiące euro kary i dodatkowo wlepiła mu żółtą kartkę.

Wszystko przez artykuł 91.1 kodeksu dyscyplinarnego RFEF. Na jego mocy można ukarać piłkarza trzema tysiącami euro za "podniesienie koszulki i zaprezentowanie wszelkiego rodzaju haseł promocyjnych, sloganów, akronimów, anagramów lub rysunków".

Dla Griezmanna ma to być, jak napisano, "przestroga".

Jak poinformowała komisja, w kolejce do kar za podobne wykroczenie czekają już kolejni piłkarze: Rico (Leganes), Carcela (Granada), Enzo Perez (Valencia), Livaja Roque Mesa (Las Palmas), Fornals (Malaga), Theo Hernandez (Alaves) i Vitolo (Sevilla).

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka
Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.