tvnpix tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Pod słońcem RPA. Polska medalistka pracuje nad formą

Pod słońcem RPA. Polska medalistka pracuje nad formą
Foto: facebook.com/JustynaSwietyFanPage | Video: tvn24 Po sukcesach w HME Justyna Święty wyruszyła do RPA

W niedawno zakończonych halowych mistrzostwach Europy Justyna Święty napracowała się bardzo, bo sięgnęła po brązowy medal w indywidualnym biegu na 400 m i złoty - wspólnie z koleżankami - w sztafecie 4 x 400 m. Długo w domu nie była, już po pięciu dniach ruszyła do dalekiego RPA, by szlifować formę na sezon letni.

W Belgradzie, gdzie odbywały się mistrzostwa, 400 m pokonała aż czterokrotnie - trzy indywidualnie, raz drużynowo. Końska dawka. - Już kilka razy to przeżyłam, więc byłam pewna, że dam sobie radę. Poza tym w sztafecie te siły zawsze się znajdują, nawet nie wiem skąd. Być może stąd, że nie walczy się tylko dla siebie, jest ta świadomość, że nie można zawieść innych dziewczyn - tłumaczyła.

Z uśmiechem na twarzy

Do takiego wysiłku trzeba być doskonale przygotowanym, dlatego Święty tak szybko zakończyła wakacje i wróciła do zajęć. Codziennej, żmudnej harówki. Tym razem w słonecznej Afryce.

Praca pracą, a czas na wypoczynek też musi być. Był w niedzielę. Stąd te zdjęcia, nie ze stadionu czy z siłowni.

"Niedzielny wypoczynek niestety dobiega końca, ale z uśmiechem na twarzy wchodzę w kolejny ciężki tydzień treningowy" - oświadczyła biegaczka w mediach społecznościowych.

 

 
Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Skopiowano do schowka
Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.