tvnpix tvnpix
śledź nas na:
  • Google Plus
  • Instagram
  • RSS

Krychowiak zaśpiewał Szczęsnemu "sto lat". "Twój najlepszy występ w tym sezonie"

Krychowiak zaśpiewał Szczęsnemu "sto lat". "Twój najlepszy występ w tym sezonie"
Foto: Twitter/Grzegorz Krychwowiak | Video: tvn24 Szczęsny od lat przyjaźni się ze Krychowiakiem

Nie od dziś wiadomo, że największymi kumplami w reprezentacji Polski są Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny. Ostatnio bramkarz Romy obchodził urodziny, więc pomocnik PSG przygotował dla niego specjalny prezent. Muzyczny.

Szczęsny i Krychowiak są rówieśnikami, obaj urodzili się w 1990 roku. Ich przyjaźń trwa długo. Razem dorastali jako piłkarze młodzieżowych reprezentacji Polski. Od kilku lat razem grają też w dorosłej kadrze prowadzonej przez Adama Nawałkę.

"Pracuje na dodatkowy etat"

18 kwietnia Szczęsny świętował 27. urodziny. Krychowiak więc postanowił złożyć publicznie życzenia koledze. Dzień później opublikował na Twitterze kilkunastosekundowy film na którym energicznie śpiewa dla jubilata "sto lat".


 

Nagranie zrobiło furorę w sieci. "Znakomite" - napisał były kolega z reprezentacji Sebastian Mila. "Padłam na twarz, Krycha jesteś najlepszy" - to z kolei wpis żony bramkarza Mariny Łuczenko-Szczęsnej.

Nieco zgryźliwi byli internauci. Wiedząc, że pomocnik PSG częściej w tym sezonie siedzi na ławce niż gra, napisali: "Zdecydowanie twój najlepszy występ w tym sezonie", "Nie gra w piłkę - to pracuje na dodatkowy etat", "Już wiemy co będziesz robił w przyszłości po karierze" - to tylko niektóre.

Tak czy inaczej, "Krycha" kolejny raz pokazał jak duży dystans ma do siebie.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.