tvnpix tvnpix

Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Na mecie zaczęła się rozbierać, docenia ją minister sportu

Olga Graf, która zdobyła pierwszy medal dla Rosji w Soczi, otrzymała tytuł "Zasłużonego Mistrza Sportu". Panczenistka jest jednym z 10 reprezentantów uhonorowanych w ten sposób przez szefa resortu sportu.

Pozostali "Zasłużeni Mistrzowie Sportu" to biathlonistka Olga Wiluchina (srebro w sprincie), freestylowiec Aleksandr Smyszliajew (brąz) oraz siedmioro zwycięzców w drużynowym turnieju łyżwiarstwa figurowego.

W niedzielę Olga Graf zdobyła brąz w wyścigu na 3000 m. To był pierwszy krążek dla Rosji w Soczi. Nic dziwnego, że Władimir Putin szybko wysłał do panczenistki telegram gratulacyjny.

"Striptiz"

Ale Graf miała też powód do zakłopotania. Tuż po minięciu linii mety szybko rozpięła górną część łyżwiarskiego kostiumu. Jak przyznała, gdy zobaczyła na telebimie w hali rozbawione, ale i zdziwione twarze fanów szybko z powrotem zasunęła zamek.

Pytana o ten incydent przez dziennikarzy, Graf odpowiedziała: "Mamy stroje bardzo przylegające do ciała. Nie włożysz pod nie nawet t-shirtu. Dlatego publicznego rozpinania ich nie rekomenduje się. Zapomniałam o tym i rozpięłam strój. No, po prostu chciałam głębiej odetchnąć po biegu" - tłumaczy Graf. I dodaje: "Dzięki Bogu, że szybko się zorientowałam, że tak nie można.. Ale pewnie filmik w internecie i tak się pojawi".

Pewne jest też, że dla Graf igrzyska jeszcze się nie skończyły. W niedzielę wystąpi na dystansie 1500 m.

Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.