Lewandowski podpisał kontrakt z Bayernem

Mucha: Lewandowski poczekał na mnie

Minister sportu i turystyki Joanna Mucha przyznała, że widziała tylko drugą połowę meczu, w którym Borussia Dortmund pokonała Real Madryt 4:1. - Robert Lewandowski był bardzo uprzejmy dla mnie, poczekał z tymi trzema bramkami do drugiej połowy - zażartowała.

Joanna Mucha wyjaśniła, że nie mogła obejrzeć pierwszych 45 minut spotkania Borussia - Real z powodu obowiązków służbowych. - W tym samym czasie odbywała się inauguracja mistrzostw świata w siatkówce w 2014 roku w Teatrze Narodowym - wyjaśniła minister sportu.

Czas na drużynę narodową

Joanna Mucha była pod wrażeniem spotkania rozegranego na Signal Iduna Park -  Wielkie emocje, fantastyczny mecz, fenomenalny wynik - opisała swoje odczucia.

Minister sportu ma nadzieję, że Robert Lewandowski swoją skuteczność potwierdzi w meczach biało-czerwonych. - Wielkie gratulacje, no i cóż... pozostaje oczekiwanie, że te gole będą się pojawiać w drużynie narodowej - stwierdziła Joanna Mucha.

W pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów Borussia Dortmund pokonała Real Madryt 4:1. Wszystkie gole dla niemieckiej drużyny strzelił Robert Lewandowski.